Anketi Doldur Interrail Bileti Kazanma Şansı Yakala

Gençler arasında alkol tüketimi konusunda bilinçlendirme, uygunsuz ve fazla kullanımın azaltılması amacıyla bir Pan-Avrupa kampanyası olarak faaliyet gösteren Responsible Party, alkol tüketimi anketini dolduranlar arasında seçtiği kişilere 30 ülkeyi gezebileceği interrail bileti veriyor.

win_interrail_ticket

Bu anketin ana amacı genç neslin ve özellikle bir değişim programları aracılığıyla yurt dışında bulunan ve hali hazırda yurt dışında yaşayanların alkol tüketim alışkanlıklarını keşfetmek.

Sadece 15 dakika sürecek olan bu anket boyunca alkol tüketimi ile ilgili soruları cevaplayacaksınız. Lütfen tüm soruları bir oturumda doldurmaya çalışın çünkü daha sonra doldurmak amacıyla çıkıp kaldığınız yerden devam etmek istediğinizde ilerlemenizi kaydetmek mümkün değildir. İki bölümden oluşan anket eğer yurt dışında okuyor iseniz eğitime başladığınızda bir defa ve eğitim dönemini bitirdiğinde bir defa  daha olmak üzere iki defa doldurulması gerek, Eğer yurt dışında değişim öğrencisi olmadan yaşıyor iseniz anketi doldurduktan belli bir sonra Responsible Party ekibi tarafından ikinci bir anketi doldurmak için hatırlatma e-maili gönderilecektir.

İlgili Yazı:   3 Milyonuncu Erasmus Öğrencisi: Nick LARSEN - Danimarka

Bu araştırma Belçika’nın Louvain Üniversitesinden Prof. Pierre Maurage ve Valerie Dormal tarafından  Deneysel Psikoloji Laboratuvarı için yürütülmekte. Anketin sonunda alkol tüketim oranı hakkında bilgi, karşılaştırma ve tüyolar edineceksiniz 😉

Anketi doldurmak için linke tıklayınız, Bol Şanslar 🙂