ESNCard ile İndirim Alınabilecek Yerler

Avrupa Komisyonu 1987 yılında faaliyete başlayan Erasmus değişim programını takiben 1989 yılında ilk değişim öğrencilerinden 36 kişilik bir grubu Brüksele çağrılır ve Erasmus Öğrenci Ağı (Erasmus Student Network) böylece kurulur.  2004 yılında ESN Yıllık Genel Kurul toplantısında Avusturya Ulusal Temsilcisinin önerisi üzerine Erasmus ruhunu canlı tutmak ve değişim öğrencilerine Avrupa’da gezerken avantajlar sağlaması amacıyla bir kart hazırlanmasına karar verilir.
ESNcard günümüz itibariyle 40 üye ülkeden 140 binin üzerinde öğrenciye avantajlar ve indirimler sağlayan, Erasmus nesline üyelik kartıdır. Peki ESNCard’ın sağladığı avantajlar ve indirimler nelerdir? Hangi firma ve kuruluşlarla anlaşması var? Erasmus+ programı esnasında veya seyahat halindeyken hangi indirim ve kampanyalardan ve bunlardan nasıl yararlanabilirsiniz? Aşağıda ESN ile partnerliği olan firma ve kuruluşların listesini bulabilirsiniz 🙂

Ryanair & ESN Partnerliği

Ryanair Avrupa’nın en büyük havayolu şirketlerinden bir tanesidir ve yıllık ortalama 130 milyonun üzerinde yolcu taşımaktadır. ESN ile 2017 yılının Eylül ayında başlayan partnerlik kapsamında ESNcard sahiplerine 8 tek yön veya 4 çift yön uçuşlarında %15 indirim, her uçuşta ise 20 kilogramlık valiz hakkı ve haftalık seyahat teklifleri sunulmaktadır. Daha fazla bilgi ve bu fırsattan yararlanmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

ESN & Ryaniar Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Ryaniar Partnerliği ve ESNcard Fırsatları

Uniplaces & ESN Partnerliği

Uniplaces öğrencilerin konaklama ihtiyacını karşılamak için kurulmuş bir online pazar yeridir. Öğrencilere hizmet vermek üzere binlerce onaylanmış konutla hizmet vermektedir. ESNcard sahipleri konaklamada %25 indirimin yanında önyargıları kırmak için oluşturulan Living the Dream bursu ve Uniplaces Academy‘den yararlanma fırsatlarına sahipler. Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen linke tıklayınız.

ESN & Uniplaces Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Uniplaces Partnerliği ve ESNcard Fırsatları
Dr-Walter & ESN Partnerliği

Dr. Walter öğrencilere sigorta hizmeti konusunda dünyanın önde gelen deneyimli firmalarından birisidir.  ESN Uluslararasının bir ortağı olarak öğrencilere kapsamlı sigorta poliçeleri hazırlamaktadır. Erasmus değişim programından yararlanacak olan öğrenciler için geliştirdiği PROTRIP-WORLD sigorta paketinde limitsiz seyahat sağlık sigortası, mesuliyet sigortası, kaza sigortası ve bagaj sigortası gibi poliçe çeşitlerine sahiptir. Daha fazla bilgi ve Dr. Walter’ın sunduğu fırsattan yararlanmak için linke tıklayınız.

ESN & Dr. Walter Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Dr. Walter Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
Hostelling International & ESN Partnerliği

Hostelling International dünyanın 91 ülkesinde 4 ooo‘den fazla benzersiz hostele sahip ve Youth Hostel Associations ağının üyesi tek yapıdır. ESNcard sahipleri HI üyesi hostellerde %10’a varan indirimlerden yararlanabilir. Daha fazla ve bu indirimlerden nasıl yararlanacağınızı görmek için lütfen linke tıklayınız.

İlgili Yazı:   ESN Card Nedir, Kimler Alabilir ve Nasıl Alınır?
ESN & Hostelling International Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Hostelling International Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
Homestay.com & ESN Partnerliği

Homestay gezginlere lokal birinin evinde kalma imkanı sunan bir websitesi. Konaklama hizmetlerine genellikle kahvaltı dahil olup ek olarak havalimanı servisi, çamaşır yıkama, ev sahibiyle ortaklaşa akşam yemeği, valiz emanet vb. hizmetleri de mevcuttur. Unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen ESNcard sahipleri bu ortaklık sayesinde %50’ye varan indirimden yararlanabilecekler. Daha fazla için lüften linke tıklayınız.

ESN & Homestay.com Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Homestay.com Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
Logitech & ESN Partnerliği

Logitech inovasyon ve kaliteye önem veren dijital dünyayı en iyi şekilde deneyimletmek için kişisel ürünler üreten ve tasarlayan bir firmadır.  ESNcard sahipleri Logitech’in e-shop sitesinden yapacakları alışverişlerde %35’lik bir indirimden yararlanma hakkını sahiptirler. Daha fazla bilgi için lütfen linke tıklayınız. 

ESN & Logitech Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Logitech Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
The Economist & ESN Partnerliği

The Economist dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve neler olup bittiğini derinlemesine inceleyen global bir dergidir. ESNcard sahipleri The Economist dergisine üyeliklerinde yıllık oranda %20’ye varan indirimden faydalanabilecekler. Detaylı bilgi için lütfen linke tıklayınız.

ESN & The Economist Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & The Economist Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
 Spotahome & ESN Partnerliği

Spotahome 30 gün ve üzeri konaklama rezervasyon imkanı sunan ilk web platformudur. ESNcard sahipleri bu ortaklık sonucunda yaptıkları her rezervasyonda %25 indirim kazanacaklardır. Daha fazla bilgi için lütfen linke tıklayınız.

ESN & Spotahome Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Spotahome Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
Ultimate Ears & ESN Partnerliği

Ultimate Ears wireless hoparlör tasarlayan ve üreten bir firmadır. ESNcard üyelerine %35’e varan indirim sağlmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen linke tıklayınız. 

ESN & Ultimate Ears Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Ultimate Ears Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
Erasmusu & ESN Partnerliği

Erasmusu öğrencilere konaklama ayarlayan bir online platformdur. Niş alanı konaklama olsada öğrencilerin hesap açıp sorular sorduğu bir forum sayfası, deneyimlerini paylaşabildiği İspanya merkezli bir web platformudur. Erasmusu ve ESN arasında yapılan partnerlik anlaşmasına göre ESNcard sahipleri %30 indirimden yararlanabilcektir. Daha fazla bilgi için lütfen linke tıklayınız.

ESN & Erasmusu Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Erasmusu Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
Woutrip & ESN Partnerliği

Woutrip gezginlerin ortaklaşa geziler oluşturabileceği veya başkaları tarafından oluşturulmuş gezilere katılmayı sağlayan ilk online platformdur. Woutrip’de oluşturulan gezilere katılarak konaklama ve genel anlamda seyahat masraflarında %45 oranında tasarruf ederken farklı insanlarla tanışabilir ve birlikte dünyayı gezebilirsiniz. ESNcard sahipleri Woutrip’ten %5 indirim kazanabilirler. Daha fazla bilgi için lütfen linke tıklayınız.

ESN & Woutrip Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & Woutrip Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
N26 & ESN Partnerliği

N26 Avrupa Birliği tarafından lisanslı olup Avrupa’nın ilk mobil bankasıdır. N26 müşterileri için bankacılık hizmetlerini basit ve hızlı bir şekilde yapacak şekilde tasarlanmıştır. N26 ile bütün finansal işlemlerinizi telefonunuzdan halledebilirsiniz. ESNcard sahiplerine başlangıç olarak 5 euro hediye etmektedir. Detaylı bilgi için lütfen linke tıklayınız.

ESN & N26 Partnerliği ve ESNCard Fırsatları
ESN & N26 Partnerliği ve ESNCard Fırsatları