İngiltere’de Erasmus+ Staj Teklifi

İngiltere’nin Brighouse kentinde 1999 yılında kurulmuş ve IT yönetimi, teknik destek ve yazılım geliştirme hizmetleri sunan bir şirkette SQL geliştirici olarak 6-12 ayları arasında Erasmus+ Staj imkanı.

Adayda aranan özellikler; çözümler geliştirmeye tutkusu olan açık, güvenilir ve profesyonel olması gereken aday SQL, SharePoint ve Raporlama Servisleri de dahil olmak üzere Microsoft Business Intelligence teknolojisini dağıtma fırsatlarını değerlendirecek. İhtiyaçları belirlemek ve çözümler üretmek için müşterilerle yakın işbirliği yaparak özellikleri raporlama konusunda işbirliği yapacaktır. Üstelik kullanıcı araştırması yapma fırsatı bulacak olan aday deneyimli teknisyenlere erişme imkanı sayesinde öğrenmeye çok fazla fırsatı olacaktır.

Görevler;

Mevcut en iyi uygulama kılavuzlarına uygun olarak, aday, en iyi uygulama kılavuzlarından daha fazla tecrübe sunabilecektir.
Bu rollerden biri, sonuçta aşağıdakilerin hepsine hakim olma isteği ile:

  •  İş çözümlerini destekleyen çeşitli SQL Business Intelligence modellerini oluşturmak ve korumak.
  •  SQL Server Raporlama Servislerinde (SSRS) kapsamlı raporlama çözümleri oluşturmak.
  •  SQL Server Analiz Servisinde (SSAS) karmaşık OLAP modelleri tasarlamak ve oluşturmak.
  •  SharePoint Performans Noktası Hizmetleri ve SQL raporlama sunucusuna güvenli, sezgisel Gösterge Tabloları ve Raporları yayımlanmak.
  •  Nihai kullanıcılara iyi bir müşteri hizmeti sunmak.
  •  Yönetici tarafından atanan geçici analitik talepler ve araştırma projeleri gerçekleştirmek
İlgili Yazı:   Lizbon'da Erasmus+ Staj Teklifi

Bu staj ilanıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayınız.

[sociallocker id=2025]https://erasmusintern.org/sites/default/files/traineeship/attachments/SQL%20developer%20Internship%20%28NETBI1801%29.pdf[/sociallocker]