Interrail Nedir? Bilet Fiyatları Nelerdir?

Interrail Avrupa’yı uygun fiyata gezme seçeneklerinden biridir. Interrail geçerlilik tarihleri boyunca Avrupa’da tren biletlerine ek ücret ödemeden seyahat etmeyi sağlar. Aynı biletle, istenen yerde ve zamanda istenen trene binme olanağı sağlar. 2016 Interrail bilet fiyatları gidilecek ülkelere ve sürelere göre sıralanmıştır. Diğer ulaşım araçlarına göre ucuz olmasından dolayı, gençler için günümüzün en çok tercih edilen seyahat yöntemlerinden birisidir.

Interrail ile seyahat rotanızı belirlersiniz konaklamak istediğiniz yerlerde gerekli rezervasyonları yaparsınız. Anı yaşamak isterseniz sırt çantanızı alıp yollara düşebilirsiniz.

Interrail maceranıza istediğiniz tarihte ve istediğiniz ülkede başlayabilirsiniz. Biletinizi en erken 3 ay önce en geç yola çıkmadan 1 gün önce alabilirsiniz.

Yolculuğunuza başlamadan önce Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkelerden vizelerinizi almış olmanız gerekir.

Avrupa Fırsatları
Interrail Bilet Fiyatları 2016

Interrail Bilet Türleri

InterRail One Country Pass: InterRail’e dahil ülkelerden sadece birinde geçerli olan bilet, Avrupa’nın 30 ülkesinde 5 gün ile 1 ay arasında dolaşım hakkı sağlar.
InterRail Global Pass: InterRail’e dahil olan tüm ülkelerde geçerli olan bilet, Avrupa ülkesinden herhangi birisinde 3 ile 8 gün arasında sınırsız serbest dolaşım olanağı sağlar.

Biletinizi Nereden Alabilirsiniz?

Interrail Pass kartları TCDD’nin uluslararası bilet satışına açık tüm garları ile İstanbul’da bulunan Gençtur, Gemini Turizm, Cosmopolitan, Viking Turizm, Ankara’da bulunan Uygar Tours ve Van’da bulunan Ayanis Turizm seyahat acentelerinden satın alınabilir. Interrail bilet fiyatlarına TCDD sitesinden veya Gençtur’un sitesinden ulaşabilirsiniz.

Avrupa fırsatlarından yararlanmak için bizi takip etmeye devam edin!

Interrail Nedir? Bilet Fiyatları Nelerdir?
4.7 (93.33%) 9 oy