Likyalı Kâşifler Gençlik Grubu Ekip Arkadaşları Arıyor

Likyalı Kâşifler Gençlik Grubu tarafından 22 Nisan –  5 Mayıs 2016 tarihlerinde  Antalya’nın Demre ve Kaş İlçelerinde gerçekleştirilecek olan Creactive Lycian Youth Gençlik Hareketliliği Projesi için 1 (bir) ekip arkadaşı arıyor.

Proje, Erasmus+ Programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı’nın hibe desteği ile gerçekleştirilmektedir.

Projeye ilişkin olarak profesyonel bir anlayış sergilemek ve daha kaliteli bir proje gerçekleştirebilmek adına ekibimize arkadaş çevremizden birilerini dahil etmek yerine ilana çıkarak  en uygun adayı projemize dahil etme yolunu seçtik. Bu nedenle, katılımcı adaylarında da benzer bir bakış açısı, projeye ve hazırlıklara aktif katılım, takım çalışmasına yatkınlık gibi özelliklere dikkat ettiğimizi belirtmek isteriz.

İlgili Yazı:   Europass ile Etkili CV Hazırlamak

Projemize dair detaylı bilgiler için ekte yer alan Bilgi Notu’nu inceleyiniz.  Projemizin size uygun olduğunu düşünüyor ve bu ekipte yer almak istiyorsanız, lütfen Bilgi Notu’nda belirtilen Başvuru Formu’nu doldurunuz.

Başvuru Formunun kendinizi ifade edebilmeniz bakımından yeterli olmadığını düşünüyorsanız, formu doldurduktan sonra applicant@lycianpathfinders.org adresine e-posta gönderebilir, dilerseniz Motivasyon Mektubu yazıp tarafımıza iletebilirsiniz.

Likyalı Kâşifler Gençlik Grubu

www.lycianpathfinders.org