Prag’da Erasmus+ Staj Yeri Teklifi

Çek – Türk sosyal ve iş dünyasını birbirine sıkıca bağlayan, en büyük Çek-Türk topluluğu olan ÇekTürk ailemizin bir parçası olmak ister misiniz? Hem de Prag’da bulunan ofisimizde, uluslararası bir ekip ile birlikte!

Özellikle www.cekturk.com , www.ceskoturecko.cz ve www.galavito.cz websitelerimiz ile ilgilenecek, gerekli güncellemeleri, ekleme ve düzenlemeleri yapacak, görseller ve videoları oluşturma ve editleme konusunda bilgi sahibi Erasmus stajyerimizi arıyoruz!

Başlama Tarihi: 2017 (Tercihen 2017 baharda başlamak üzere)
Staj Süresi: En az 3 ay
Gereklilikler: Wordpress, kodlama (tercihen) ve grafik tasarımı, video editing konularında bilgi ve tecrübe sahibi, akıcı derecede İngilizce bilen

İlgili Yazı:   Prag'da Erasmus Plus Staj Yeri Teklifi

Aynı zamanda ÇekTürk blogumuz, pazarlama aktivitelerimiz, duyurularımız ve araştırmalarımız için destek olacak, bu esnada da  firmamızdan bir çok şey öğrenip, uluslararası bir ekiple çalışma fırsatı yakalayacak, Türkiye’den Erasmus programı ile gelecek bu öğrencimizin ekibimiz gibi çalışkan, yaratıcı fikirlere sahip olması, 2017. bahardan itibaren Prag’da bizimle birlikte çalışmaya gelebilecek olması ise avantaj!

Sosyal etkinliklerimizi hem düzenleyip hem katılma, buradaki Çek – Türk topluluğumuz ile tanışma, kültürel ve iş aktivitilerine bulunma şansı yakalamak, uluslararası ticareti öğrenmek isteyenler;

Başvuru için İngilizce CV’lerinizi, staj yapabileceğiniz tarih aralığı ile birlikte info@cekturk.com adresimize gönderebilirsiniz.