Prag’daki Öğrenci Yurtları

Erasmus + ile Çek Cumhuriyeti‘nin başkenti Prag‘a gidecek ve kalmak için yer arıyorsanız bu yazımız size göre. Prag’da kalacak yer bulmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit. Aşağıda vereceğimiz yurt bağlantıları ile iletişime geçip ve rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır. Böylece vize başvurusunda da istenen konaklama belgenizi (accommodation letter) alabilirsiniz.

İlk seçenek bir hostelde kalmak. Prag’da bulunacağınız zaman dilimine göre değişse de hosteller diğer seçeneklere göre biraz daha pahalı olabilir. Bu açıdan size faydalı olabilecek Avrupa’da Ucuz Konaklama Rehberi yazımızı okuyabilirsiniz. Yine de hostelde kalma konusunda ısrarcı iseniz buradan uygun fiyatlara hostel bulabilirsiniz.

İkinci seçenek ise Prag’daki öğrenci yurtları.  Öncelikle buradaki adresten Prag’da bulunan 8 tane öğrenci yurdunun detaylarına ulaşabilirsiniz.  Bu yurtların fiyat listesine ise buradan ulaşabilirsiniz. Yurtlar aklında sorularınız olursa ubytovani@suz.cvut.cz adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Prag’daki öğrenci yurtları hakkında Türkçe destek almak için ÇekTürk’ün buradaki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer yurt seçeneği ise Student Republic. SR Prag’da bulunan 6 adet yurdu ile konaklama hizmeti sağlayan bir şirket. Student Republic yurtlarına buradan ulaşabilirsiniz. Yurt fiyatlarının yukardaki seçeneğe göre pahalı olduğunu belirtmekte fayda var. İletişim için info@studentrepublic.cz adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki web siteleri ile daha fazla konaklama seçeneğine ulaşabilirsiniz.

www.bezrealitky.cz
www.roommates.cz
www.expats.cz
www.prague.tv

Prag’daki Öğrenci Yurtları
5 (100%) 27 oy
Mature, olgun ve yaslilarin seksi tecrubelerinden yola cikilarak cekilmis olan videolarda son derece seksi anlar yasanmakta ve Sikiş muhtesem iliskiler en doruk noktasinda izlenmektedir. Tecrubeli yaslilarin videolari bu kategoride
sikis | porno izle