Romanya’da Uzun Dönem AGH Fırsatı

Romanya’nın Baia Mare kentinde 1 Haziran – 1 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Avrupa Gönüllü Hizmeti için 1 gönüllü aranmaktadır!

Aktiviteler:

Ev sahibi kurum Greentin adlı organizasyon çevre alanında faaliyet göstermektedir. Çevresel sürdürülebilirliğin sağlanması, çevreyi koruma ve insanların bu konuda bilinç düzeylerinin artmasını sağlama, gençlerin çevresel konulara yönelik faaliyetlere  katılım düzeylerinin artmasına katkıda bulunma amaçlarını güden çevre konusunda bilgilendirme amaçlı iç ve dış mekan etkinlikleri, materyal hazırlama, temizlik, blog yazma, dijital kitap hazırlama faaliyetlerini içermektedir.

Finansal:

Gönüllülerin gidiş-dönüş uçak biletleri, konaklama, yeme içme masrafları ve cep harçlıkları Erasmus+ programı kapsamında program kuralları göz önünde bulundurularak karşılanacaktır.

Pasaportu olup katılmak isteyen adaylar en kısa sürede evs@tasevder.org adresiyle irtibata geçebilir.

Romanya’da Uzun Dönem AGH Fırsatı
4.56 (91.11%) 9 oy
Mature, olgun ve yaslilarin seksi tecrubelerinden yola cikilarak cekilmis olan videolarda son derece seksi anlar yasanmakta ve Sikiş muhtesem iliskiler en doruk noktasinda izlenmektedir. Tecrubeli yaslilarin videolari bu kategoride
sikis | porno izle