Yarışma: Hareketlilik Benim Yaşam Tarzım

Hareketlilik (mobility) kültürlerarası anlayışımıza nasıl katkıda bulunabilir? Bu sorunun cevabı hakkında fikriniz varsa o zaman “Hareketlilik Benim Yaşam Tarzım” yarışmasına katılmak için neyi bekliyorsunuz? Tek yapmanız gereken bu sorunun cevabınızı en yaratıcı şekilde cevaplayacak şekilde 45-60 saniye arasında cevaplayacak bir video hazırlayıp bunu instagram hesabınızda paylaşmak.

Erasmus Student Network ve Mov’in Europe’un bu yıl ikincisini düzenlediği ve bu sefer iki kişiyi ödüllendireceği yarışmasını duyurdu. Ödül olarak 2 hafta boyunca 6 Avrupa şehrini seyahat, konaklama masraflarını karşılanarak gerçek bir hareketlilik elçisinin ne anlama geldiğini deneyimletecek. Bu proje ESN’nin partnerleri Ryanair, Hostelling International, Dr. Walter ve ESNcard tarafından desteklemektedir.

Kazanmak için ne yapmalısın?
  • Hareketlilik kültürlerarası anlayışımıza nasıl katkıda bulunabilir? sorusuna cevap olacak şekilde yaratıcılığını kullanarak 45-60 saniye uzunluğunda video hazırlamak
  • Videonun başlanıcında kendinden bahsetmelisin (adın, soyadın, milliyetin vb.)
  • Hazırladığın videoyu instagram hesabına #MobilityIsMyLifestyle #SharingMyCulture etiketleriyle @MovinEurope ve @esn_int link vererek paylaşmalısın (videonu özel olarak paylaşmadığından emin ol)
  • Video yarışmanın ana dili olarak belirlenen İngilizce olmalıdır.
  • Kişi sadece bir videoyla başvurabilir.
  • Videoda uygunsuz ve saldırgan kelimeler olmamalıdır.
  • Video içeriğindeki bütün telif hakları, yasal sorumluluklardan videoyu hazırlayan kişi sorumludur. Başvuruyu yaparak bu sorumlulukları aldığını kabul etmiş sayılırsın.
  • Başvuruyu yapan ve videoyu hazırlayan kişinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
İlgili Yazı:   Avrupa Fırsatları ile ESN Türkiye Partner Oldu
Bol Şanslar!

Kazananlar Mart ayının ortasında açıklanacaklar. Ödül olarak Ryanair ile uçacak, Hostelling Internationals’ın hostellerini konaklayacak, Dr. Walter tarafından sigortalanacak ve ESNCard’ın sunduğu indirim imkanlarında faydalanacaktır. Bunlara ek olarak ziyaret edilen şehirlerdeki lokal ESN şubeleri ziyaret edilecek, yerel üyeler ve dğişim öğrenciriyle tanışma fırsatı yakalayacak olan yarışmanın kazananları, edindikleri bütün deneyimlerini video ve fotoğraf ile Mov’in Europe takipçileriyle paylaşacaklar. Son katılım tarihi 11 Mart 2018 13:59 (TSİ).

Başvuru yapmadan önce bu linkten Genel Hüküm ve Koşulları, ayrıca bu linkten de Hostel’in hüküm ve koşullarını okumanızda fayda var.

Gezi 26 Mart 2018‘de başlayacaktır, Herkese bol Şanslar 🙂