Master Bursu Kazanma Şansı

Kuzey Avrupa’nın en eski, en büyük ve en prestijli üniversitesi olan Lund Üniversitesi eğitim hayatındaki 350. yılını Yüksek Lisans alanında araştırma yapmak isteyen öğrencilere dağıtacağı 350 bin avroluk bursla kutluyor. İsveç’in Lund kentinde bulunan üniversite dünya ve insanlığı gelişimine katkı sağlayacak, Lund Üniversitesinin vizyonunu doğru anlatan adayları Yüksek Lisans bursu ileödüllendirecek. 2017 Güz döneminde eğitime başlanacak şekilde 100’ün üzerindeki master programlarına başvurulabilir.

Nasıl Katılabilirim ?
  1. Kayıt Ol.
  2. Kendine uygun bir master programı seç.
    Hangi alanda yüksek lisans yapmak istiyorsan linkten Lund Üniversitesinde bulunan master alanlarından kendine uygun olanı seçmelisin.
  3. Yarışmaya Katıl.
    Lund Üniversitesinde yapacağın yüksek lisans sayesinde bilgi ve deneyimlerin ile daha iyi bir dünya için ne gibi katkıların olacak. Neden bu yüksek lisans programını okumakla alakalı kişisel hikayeni, ilham kaynağını ve motivasyonunu paylaşarak yarışmaya katıl.
  4. Müracaat Et.
    Üniversitesinin sitesinde bulunan yarışma materyallerini son teslim tarihinden önce teslim etmek gerekiyor. Aşağıdaki videoda master programına nasıl başvurulacağı anlatılmaktadır.

 

Detaylı bilgi için Lund Üniversitesi 350. Yıl Jübile Bursu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.