Triphobo: Seyahat Planlayıcı

Triphobo 3 girişimci tarafından kurulmuş, Hindistan merkezli bir web sitesi. Triphobo ile 14 binden fazla şehir için seyahat planı yapabilirsiniz. Seyahatiniz için gerekli olan ulaşım, konaklama, gezilecek yerler gibi bir çok seçeneği değerlendirebilir, seyahat haritanızı oluşturabilirsiniz.

Triphobo
Triphobo

Gitmek istediğiniz yerlere ne kadar sürede gideceğinizi gösteren Triphobo zamanını iyi değerlendirmek isteyen gezginler için çok faydalı olacaktır. Booking, Skyscanner, Tripadviser gibi bilindik şirketlerle de ortaklığı bulunan Triphibo en iyi opsiyonları seçmenizi sağlıyor.

Harita verileri Google tarafından sağlandığı için lokasyonların doğruluğu konusunda içiniz rahat olsun. Triphibo‘yu IOS ve Android uygulamaları ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Yapmanız gereken çok basit web sitesine üye olun, destinasyonlarınızı belirleyin, şehirde yapmak istediklerinizi seçin ve basitçe seyahatinizi planlayın. Ayrıca başkalarının planladığı seyahatlari görebilirsiniz. Şimdiden binlerce gezginin kullanmaya başladığı ulaşabilirsiniz. Yolunuz açık olsun!